Avalik ja bürooruum

Omame väga suurt kogemust väga erinevate avaliku ruumiga seotud tellimuste täitmisel. Pannes oma töös rõhku kaasaegsetele ja innovaatilistele lahendustele, oleme keskendunud just klientide erilistest vajadustest tulenevate soovide lahendamisele – sinna, kus standardsed tooted hätta jäävad ja oma rolli täita ei suuda, projekteerime täiuslikult sobiva ainulaadse erilahenduse.

Avalikes ruumides, näiteks büroohoonetes, on oma kindlad alad, kus erilahendusi kõige sagedamini vaja on. Tihti on sellisteks ruumideks, kus standardsetest lahendusest ei piisa, kahed väga erineva otstarbega ruumid – nimelt fuajeed ja puhkealad.

Fuajeed ja vastuvõturuumid

Kuid fuajees kasutatav erimööbel ei pea siiski piirduma vaid efektse letiga. Suudame pakkuda ainulaadset ja just Teie ruumiga sobivat lahendust, mis hõlmab kõiki erinevaid mööbliesemeid, sealhulgas ruumi eripärasusi ja nišše arvestavat pehmet mööblit. Ühesõnaga kõike, kus on vaja tellimuse põhjal valminud mööblit.

Sarnaselt fuajeedele kannab sama olulist rolli kontorites sekretäri laud, mis on samuti üks esimesi asju, mis sisenedes silma hakkab. Lisaks tasub erilahendusele mõelda ka büroo vastuvõturuumis, kus on lisaks lauale oluline koht ka muul mööblil (lauad, toolid ja pehme mööbel) – tegemist on hea võimalusega ootavatele klientidele muljet avaldada ja ees ootavale kohtumisele toon anda.

Puhkeruumid ja puhkealad

Teine oluline avaliku ruumi valdkond on eelnevast mõnevõrra privaatsem ja see jääb sageli tavakülastaja eest varjatuks. Sest lisaks klientide heaolule on ettevõttel vaieldamatult oluline mõelda ka oma töötajatele: kuidas neid motiveerida ja neid terve tööpäeva vältel produktiivsena hoida.

Seetõttu oleme koostöös Teiega valmis teostama just Teie soovidele ja Teie ruumidele vastava lahenduse, kus vaid loovus on piiriks. Olgu selleks mitmeotstarbelised pinnad, mida saab kasutada nii koosoleku pidamiseks kui lõõgastumiseks, või ootamatud erilahendused kuni bürooruumides olevate saunadeni välja.

Lisaks vajab iga kontor kindlasti ka kööki ja/või söögiruumi. Tuleme siingi appi ja koostöös meie konstruktoritega suudame kindlasti leppida kokku kõigile Teie vajadustele vastava köögimööbli lahenduse. Toodame kapid, tööpinnad, toolid, lauad ja pehme mööbli: just nii, nagu Teie kontorisse tarvis.

Muud ruumid

Nagu eelnevalt juba öeldud, saab toodete tellimisel olla ainsaks piiriks Teie fantaasia. Seetõttu saame lisaks vastuvõtulettidele ja büroode puhkeruumidele aidata mööbliga varustada ka kõiki muid kõige erinevama otstarbega ruume – näiteks kontorite tööalad.

Omame mitmekülgset kogemust ja suurt võimekust tootmisel ning korraldame kogu vajamineva mööbli tootmise nii väiksematesse kui suurematesse ruumidesse – olgu selleks või mitmel tasapinnal asuv ja erinevaid materjale kombineeriv mööbel auditooriumitesse või muudesse suurematesse saalidesse.

Kasutatavad materjalid

Sõltumata projekteeritava mööbli tüübist kasutame alati kvaliteetseid materjale. Keerulisus ei ole meile midagi võõrast ja seega täidame hea meelega kõik oma klientide kõige eksklusiivsemadki projektid – me hindame uusi väljakutseid! Meie poolt kasutatavate materjalide valik on väga lai ja selleks, et kindlustada projekti kõigi nõuete tätimine, omame ka häid kontakte paljude erinevate materjalidega töötavate koostööpartneritega.

Olgu selleks pehme mööbel, kõva mööbel (või mis sageli veelgi efektsem – nende mõlema kombinatsioon, mis on ka üks meie tugevaid külgi), LED-tuled või klaaslaed. Juhime projekti õiges suunas lõpptulemuseni, lähenedes igale küsimusele eraldi, ja olles valmis ka kõige ebatavalisemate materjalide kasutamiseks.

Kas olete oma bürood renoveerimas või sisustate uut hoonet – võtke meiega ühendust ja esitage meile väljakutse!

Küsi hinnapakkumist