Avalik ja bürooruum

Omame mitmekülgset kogemust väga erinevate avaliku ruumiga seotud tellimuste täitmisel. Pannes oma töös rõhku kaasaegsetele ja innovaatilistele lahendustele, oleme keskendunud just klientide erilistest vajadustest tulenevate soovide lahendamisele – sinna, kus standardsed tooted jäävad hätta ja oma rolli täita ei suuda, projekteerime täiuslikult sobiva ainulaadse erilahenduse.

Avalikes ruumides, näiteks büroohoonetes, on oma kindlad alad, kus  erilahendusi on kõige sagedamini vaja. Tihti on sellisteks ruumideks, kus standardsetest lahendusest ei piisa, kahed väga erineva otstarbega ruumid – fuajeed ja puhkealad.

Fuajeed ja vastuvõturuumid

Fuajees kasutatav erimööbel ei pea siiski piirduma vaid efektse letiga. Suudame pakkuda ainulaadset ja just teie ruumiga sobivat lahendust, mis hõlmab kõiki erinevaid mööbliesemeid, sealhulgas ruumi eripärasusi ja nišše arvestavat pehmet mööblit – seega kõike, kus on vaja tellimuse põhjal valminud mööblit.

Sarnaselt fuajeedele, kannab olulist rolli kontorites sekretäri laud – üks esimesi asju, mis sisenedes hakkab silma. Seejuures tasub erilahendusele mõelda büroo vastuvõturuumis, kus lisaks lauale on oluline koht ka muul mööblil (lauad, toolid ja pehme mööbel) – see on hea võimalus ootavatele klientidele muljet avaldada ja eesootavale kohtumisele toon anda.

Puhkeruumid ja puhkealad

Teine oluline avaliku ruumi valdkond on eelnevast mõnevõrra privaatsem ja see jääb sageli tavakülastaja eest varjatuks, kuna lisaks klientide heaolule on ettevõttel vaieldamatult oluline mõelda ka oma töötajatele: kuidas neid motiveerida ja terve tööpäeva vältel produktiivsena hoida.

Seetõttu oleme valmis koostöös teiega leidma teie ruumidesse vastava lahenduse, kus vaid loovus on piiriks. Olgu selleks mitmeotstarbelised pinnad, mida saab kasutada nii koosoleku pidamiseks kui lõõgastumiseks või ootamatutest erilahendusest kuni bürooruumides olevate saunadeni välja.

Kontori vajaduste hulka kuulub ka köök ja/või söögiruum. Tuleme siingi appi ja koostöös meie konstruktoritega suudame kokku leppida kõigile teie vajadustele vastava köögimööbli lahenduse. Toodame nii kapid, tööpinnad, toolid, lauad kui ka pehme mööbli: just nii, nagu teie kontoris on tarvis.

Muud ruumid

Nagu eelnevalt öeldud, saab toodete tellimisel olla ainsaks piiriks teie fantaasia. Seetõttu saame lisaks vastuvõtulettidele ja büroode puhkeruumidele aidata mööbliga varustada ka kõiki muid kõige erinevama otstarbega ruume – näiteks kontorite tööalasid.

Omame mitmekülgset kogemust ja suurt võimekust tootmisel ning korraldame kogu vajamineva mööbli tootmise nii väiksematesse kui suurematesse ruumidesse – olgu selleks või mitmel tasapinnal asuv ja erinevaid materjale kombineeriv mööbel auditooriumitesse või muudesse suurematesse saalidesse.

Kasutatavad materjalid

Sõltumata projekteeritava mööbli tüübist, kasutame alati kvaliteetseid materjale. Keerulisus ei ole meile midagi võõrast ja seega täidame hea meelega oma klientide kõige eksklusiivsemadki projektid – me hindame uusi väljakutseid! Meie poolt kasutatavate materjalide valik on väga lai ja selleks, et kindlustada projekti kõigi nõuete täitmine, omame ka häid kontakte paljude erinevate materjalidega töötavate koostööpartneritega.

Olgu selleks pehme või kõva mööbel (sageli on veelgi efektsem nende mõlema kombinatsioon, mis on ka meie üks tugevamatest külgedest), LED-tuled või klaaslaed. Juhime projekti õiges suunas lõpptulemuseni, lähenedes igale küsimusele eraldi, kasutades ka kõige ebatavalisemaid materjalide.

Kas olete oma bürood renoveerimas või sisustate uut hoonet – võtke meiega ühendust ja esitage meile väljakutse!

Küsi hinnapakkumist