HoReCa

Termini HoReCa alla mahub väga suur hulk uskumatult erinevate nõudmistega asutusi. Meie eesmärk on olla selle sektori ettevõtete jaoks usaldusväärne partner, kelle töid iseloomustavad sellised märksõnad nagu kaasaegne, innovaatiline ja kvaliteetne. Meie eesmärk on anda panus kõigi väljakutsete täide viimisse.

HoReCa valdkond jaguneb kolmeks suuremaks kategooriaks, milleks on hotellid, restoranid ja toitlustamine (ehk catering). Neid kõiki ühendab just viimane ehk seos toitlustusega. Enima Trade OÜ üheks peamiseks valdkonnaks ongi just toitlustusasutuste mööbli projekteerimine ja tootmine alates väiksematest mööbliesemetest kuni söögi- või joogikoha keskseteks elementideks olevate suuremate pindadeni.

Baarilett – restorani, kohviku või baari süda

Olgu selleks restoran või kohvik, baar või pubi, märgatakse nendesse ruumidesse sisenemisel sageli esimese asjana just letti – suurt pinda, mis sageli annab edasi restorani ideed ja kujundust ning on seega väga oluline element söögi- või joogikoha kuvandi loomisel.

Seega ei ole palju väita, et baarilett on iga restorani, kohviku või mistahes muu söögi- või joogikoha süda! Sellest tulenevalt on pinda sisustades ja kavandades oluline mõelda baarileti rolli peale: kas tegemist peaks olema kohaga, kuhu vaid jooke tõsta, või on sellel suurem tähendus või roll täita? Loomulikult võiks kesksel kohal asuv lett olla ka paik muude funktsioonide täitmiseks alates kassasüsteemidest kuni kaasaegsete IT-lahendusteni tellimuste vastuvõtmisel ja täitmisel. On Teil ehk mõni utoopilisena tunduv mõte, mille töötamises ja teostatavuses Te kahtlete? Võtke ühendust ja usume, et saame midagi välja mõelda ja kõik sellisena tööle panna, nagu Te soovite.

Tegemist ei pea aga olema ainult statsionaarse ja põranda küljes kinni oleva tööpinnaga, vaid sageli on vaja ka ratastel olevaid mobiilseid lette kandikute transportimiseks või lihtsalt pindasid, mille abil on kerge ruumi kujundust erinevate ürituste vajadustega vastavusse viia. Multifunktsionaalsete ruumide lahenduste teostamisel oleme valmis erinevaid materjale ja tehnoloogiaid kombineerima.

Täislahendus

Ükski söögiasutus ei saa siiski toimida vaid keskse, ja kõige rohkem silma torkava, baarileti varal. Ehk siis vajab iga restoran, baar või kohvik ka kõike muud oma tegevust toetavat mööblit, olgu selleks siis kõva või pehme mööbel.

Enima Trade on seega suurepärane valik ka restorani kõiki funktsioone hõlmava täislahenduse väljatöötamisel ja tootmisel. Meie poolt tehtud tööd on hõlmanud kõike alates laudadest, istumisaladest ja sohvadest kuni dekoratiivsete seinaplaatide ja lettide ning valamulaudadeni välja. Stiilne ja isikupärane söögisaal? Hubane kaasaegse pehme mööbliga istumisnurk? Ainulaadse disainiga baaripukid? Teeme ära!

Ehk siis kõik mööblisse puutuv ühest kohast – meie kaasaegsete seadmetega varustatud tehasest. Kui Teil aga on mõni soovi, mis jääb väljapoole meie tegevusala, saame tänu oma usaldusväärsetele allhankeid teostavatele koostööpartneritele jagu ka sellest murest.

Aitame hea meelega Teid uue söögikoha sisekujunduse valmistamisega või olemasoleva asutuse ilme värskendamisega. Meie väljakutseks on suurte, keeruliste ja tavalisest erinevate pindadega töötamine. Isegi kõige eksklusiivsem, huvitavam ja võimatum projekt pakub meile huvi – lubame, et me ei viska püssi põõsasse ja teostame koostöös Teiega ainulaadse ning meeldejääva projekti.

Võtke meiega ühendust ja leiame koos lahenduse.

Küsi hinnapakkumist