HoReCa

Termini HoReCa alla mahub väga suur hulk uskumatult erinevate nõudmistega asutusi. Meie eesmärk on olla selle sektori ettevõtete jaoks usaldusväärne partner, kelle töid iseloomustavad sellised märksõnad nagu kaasaegne, innovaatiline ja kvaliteetne. Meie eesmärk on anda panus kõigi väljakutsete täide viimisse.

HoReCa valdkond jaguneb kolmeks suuremaks kategooriaks, milleks on hotellid, restoranid ja toitlustamine (ehk catering). Neid kõiki ühendab just viimane ehk seos toitlustusega. Enima Trade OÜ üheks peamiseks valdkonnaks ongi just toitlustusasutuste mööbli projekteerimine ja tootmine alates väiksematest mööbliesemetest kuni söögi- või joogikoha keskseteks elementideks olevate suuremate pindadeni.

Baarilett – restorani, kohviku või baari süda

Olgu selleks restoran või kohvik, baar või pubi, märgatakse nendesse ruumidesse sisenemisel sageli esimese asjana just letti – suurt pinda, mis sageli annab edasi restorani ideed ja kujundust ning on seega väga oluline element söögi- või joogikoha kuvandi loomisel.

Seega baarilett on iga restorani, kohviku või mistahes muu söögi- või joogikoha süda! Sellest tulenevalt on pinda sisustades ja kavandades oluline mõelda baarileti rolli peale: kas tegemist peaks olema kohaga, kuhu vaid jooke tõsta või on sellel suurem tähendus ja roll täita? Loomulikult võiks kesksel kohal asuv lett olla ka paik muude funktsioonide täitmiseks alates kassasüsteemidest kuni tellimuste vastuvõtmisel ja täitmisel kaasaegsete IT-lahendusteni välja. Kui teil on mõni utoopilisena tunduv mõte, mille töötamises ja teostatavuses te kahtlete, siis palun võtke meiega ühendust ja te võite olla täiesti kindel, et leiame üheskoos väga hästi toimivad lahendused, millest olete unistanud.

Alati aga ei pea olema ainult statsionaarse ja põranda küljes kinni oleva tööpinnaga, vaid sageli on vaja ka ratastel olevaid mobiilseid lette kandikute transportimiseks või lihtsalt pindasid, mille abil on kerge ruumi kujundust erinevate ürituste vajadustega vastavusse viia. Multifunktsionaalsete ruumide lahenduste teostamisel oleme valmis kombineerima erinevaid materjale ja tehnoloogiaid.

Täislahendus

Ükski söögiasutus ei toimi vaid baarileti najal. Iga restoran, baar või kohvik vajab ka muud mööblit, olgu selleks siis kõva või pehme mööbel.

Enima Trade on suurepärane valik restorani kõiki funktsioone hõlmava täislahenduse väljatöötamisel ja tootmisel. Meie poolt tehtud tööd on hõlmanud kõike – alates laudadest, istumisaladest, sohvadest kuni dekoratiivsete seinaplaatide, lettide ning valamulaudadeni välja. Stiilne ja isikupärane söögisaal? Hubane kaasaegse pehme mööbliga istumisnurk? Ainulaadse disainiga baaripukid? Teeme ära!

Ehk siis  – kõik mööblisse puutuv ühest kohast – meie kaasaegsete seadmetega varustatud tehasest! Kui teil on aga soov, mis jääb meie tegevusalast välja, saame tänu oma usaldusväärsetele allhankeid teostavatele koostööpartneritele jagu ka sellest murest.

Aitame hea meelega teid uue söögikoha sisekujunduse valmistamisega või olemasoleva asutuse ilme värskendamisega. Meie väljakutseks on suurte, keeruliste ja tavalisest erinevate pindadega töötamine. Isegi kõige eksklusiivsem, huvitavam ja võimatum näiv projekt pakub meile huvi – lubame, et me ei viska saagi põõsasse ja teostame teiega koostöös ainulaadse ning meeldejääva projekti.

Võtke meiega ühendust ja leiame koos lahenduse.

Küsi hinnapakkumist