KINNARPS

Euroopa suurimaid kontorimööbli pakkujaid!

kinnarpsi ja Entramo ametlik esindaja

Mis ettevõte on kinnarps?

Kinnarps AB on 1942. aastal asutatud Rootsi päritolu ettevõte, kes on Euroopa üks suurimaid tööruumilahenduste pakkujaid. Nad spetsialiseeruvad kaasaegse töökoha disaini lahendustele arvestades valdkonna tänapäevast loomingulist ning ergonoomilist lähenemist. Kinnarps pakub mööblit kõikvõimalikele tööaladele –  alustades avatud planeeringuga kontoritest, konverentsi-, õppe- ja nõupidamisruumidest kuni kohvikute, restoranide ja hotellideni välja. Lisaväljundina on laias valikus tooteid ka spetsiifilisematele sihtgruppidele, mis eeldavad erinevatele vanusegruppidele ehk veelgi suuremat ergonoomilisust ning erilähenemist – koolid, lasteaiad, tervishoiuasutused.

Kinnarps next office

Tõhusa kontori loomine pole tänapäeval enam pelgalt mitte ainult sisekujundusprojekt. Kinnarps on loonud täiesti omalaadse kontoritele mõeldud kontseptsiooni Next Office, mis aitab ettevõtetel luua parima võimaliku ruumilahenduse ja töökeskkonna. 

Kuidas Next Office töötab? Klientidel tuleb sooritada Kinnarpsi büroopindadele mõeldud analüüs ning läbida kuus etappi: visioon ja inspiratsioon, uuring, tulemused ja strateegia, tegevuspõhiste ruumide kasutamise lahendus, teostus ning järeluuring. 

500 +
Töötajat
0
aastat koostööd
0 +
Riiki, kus tegutseb
0 +
aastat tegutsemist

Tehtud tööd

LINKSIUM (Prantsusmaa)

760 m2 - ca. 30 töökohta

KOLBOTN hooldusasutus (Norra)

800 m2 - ca. 80 töökohta

VOLVO GROUP TRUCKS (Poola)

900 m2 - ca. 60 töökohta

AHLSELL (Rootsi)

3800 m2 - ca. 150 töökohta

võta ühendust!

Urve Liivak

müügijuht

+37256566566