Kaasaegsed ja paindlikud mööblilahendused – Enima Trade

Kinnarps AB on 1942. aastal asutatud Rootsi päritolu ettevõte, kes on Euroopa üks suurimaid tööruumilahenduste pakkujaid. Nad spetsialiseeruvad kaasaegse töökoha disaini lahendustele arvestades valdkonna tänapäevast loomingulist ning ergonoomilist lähenemist. Kinnarps pakub mööblit kõikvõimalikele tööaladele –  alustades avatud planeeringuga kontoritest, konverentsi-, õppe- ja nõupidamisruumidest kuni kohvikute, restoranide ja hotellideni välja. Lisaväljundina on laias valikus tooteid ka spetsiifilisematele sihtgruppidele, mis eeldavad erinevatele vanusegruppidele ehk veelgi suuremat ergonoomilisust ning erilähenemist – koolid, lasteaiad, tervishoiuasutused.

Kinnarps on keskkonnasõbraliku mõtteviisiga, valmistades tooteid, mis on loodud kestma ning mille eluiga saab pikendada, vahetades välja asendatavaid osi, nt polstrit, lauaplaate jms.

Transportimisel ei kasutata kilesid ega pappkaste, vaid taaskasutatavaid tekke ja sptesiifilisi loodussõbralikke pakkematerjale, mis mähitakse ümber mööbli ning laetakse autosse kui pusletükke, et kaup kliendini tervena jõuaks, tagades sellega lisaks 50% suurema mahutavuse. Kinnarpsi sinised veoautod kasutavad biodiislit, mis vähendab 85% ulatuses mõju keskkonnale.

TÖÖTAJAT
0 +
AASTAT KOOSTÖÖD
0
RIIGIS ESINDATUD
0 +
AASTAT TEGUTSEMIST
0 +

KINNARPS NEXT OFFICE

Tõhusa kontori loomine pole tänapäeval enam pelgalt mitte ainult sisekujundusprojekt. Kinnarps on loonud täiesti omalaadse kontoritele mõeldud kontseptsiooni Next Office, mis aitab ettevõtetel luua parima võimaliku ruumilahenduse ja töökeskkonna. 

Kuidas Next Office töötab? Klientidel tuleb sooritada Kinnarpsi büroopindadele mõeldud analüüs ning läbida kuus etappi: visioon ja inspiratsioon, uuring, tulemused ja strateegia, tegevuspõhiste ruumide kasutamise lahendus, teostus ning järeluuring. 

Enima uus kontor on elav näide, kuidas Kinnarps Next Office’i abil kontor enda kasuks tööle panna. Ootame teid rõõmuga külla – oma silm on kuningas!

KINNARPS TOOTED

Kõikidele Kinnarpsi toolidele on  5 aastat garantii!

Eestis enim müüdud toode on töötool 6784 N78 : 

✓ Istmekõrguse reguleerimine

✓ Istme sügavuse reguleerimine

✓ Kiikejäikus on reguleeritav vastavalt istuja kehakaalule

✓ Ettekalle

✓ Mehhanism on Free Float – istme ja seljatoe kalde sõltumatu reguleerimine, lukustatavsuvalises kaldepositsioonis

✓ Seljatoe kõrguse reguleerimine

✓ Käetugede 4- s suunas reguleerimine

EESTI PARIMAD SISEARHITEKTID

Lae alla parimaid kontorite sisekujundusprojekte teinud sisearhitektide nimekiri, kellega meie koos töötame ja keda julgeme soovitada.