Kaasaegsed ja paindlikud mööblilahendused – Enima Trade

Paremad tööruumid holistilise ergonoomikaga

Inimesed on organisatsiooni kõige olulisem vara. Lubage neil tunda end teretulnud, turvaliselt, inspireerituna ja motiveerituna, kui nad saabuvad hommikul oma töökohale. Ei ole ühte tegurit, mis paneks töötajat end hästi tundma, vaja on integreerida mitu elementi üheks tervikuks. Kinnarps nimetab seda holistiliseks ergonoomikaks – maailmaks, kus kõik on omavahel seotud.

Mis on holistiline ergonoomika?

Holistiline ergonoomika koosneb erinevatest distsipliinidest, mis töötavad koos – nii füüsilises ruumis, organisatsioonis kui ka sotsiaalses keskkonnas. See seisneb mitme elemendi koosmõju mõistmises ja selles, kuidas need ühiselt mõjutavad heaolu, tootlikkust, edu ja paljusid muid asju. Tervik on tõesti suurem kui selle osade summa.

 

Kuidas disainida holistilist ergonoomikat:

Soodustage liikumist
Minimeerige segajaid
Looge positiivne töökliima

Looge ruumid ja ülesanded sellisena, mis soodustavad ja võimaldavad liikumist. Liikumine parandab töötaja sooritusvõimet ning nii füüsilist kui vaimset tervist.

Paljud tegurid võivad takistada keskendumist ülesandele. Segavad tegurid võivad olla häiriv müra, visuaalsed segajad, ebapiisav valgustus, halb ventilatsioon, tööviisile sobimatu siselahendus jne. Minimeerige või eemaldage need tegurid.

Positiivne töökliima vähendab stressi, parandab koostööd ja toetab nii töövoogu kui tööandja mainet. See on iga organisatsiooni ja tööandja jaoks oluline aspekt.

Milliseid tulemusi võite oodata?

Suurenenud heaolu
Suurem efektiivsus
Vähem haiguspäevi
Töötajate moraal
Atraktiivne tööandja

Kui propageerite liikumist ja investeerite nii organisatsiooni füüsilisse kui sotsiaalsesse keskkonda, saate tervemad ja õnnelikumad töötajad.

Kaardistatud tegevuste ja töömeetodi järgi kujundatud töökeskkond loob parema voo ja tingimused inimestele oma ülesannete tõhusamaks täitmiseks.

Ennetades füüsilisi ja vaimse tervise probleeme, on inimestel tervisekaebuste ja ärevuse tõttu vähem töölt puudumise päevi.

Andke inimestele võimalus kaasa rääkida töökeskkonna osas, et oma ülesandeid kõige paremini täita. Nii tunnevad nad end motiveeritumalt, väärtustatuna ja hoituna.

Heaolu suurendab töötajate rahulolu, hoiab neid motiveerituna, muudab uute töötajate värbamise lihtsamaks ja tõstab kaubamärgi mainet.

Võtke meiega ühendust, et Kinnarpsist rohkem teada saada!

EESTI PARIMAD SISEARHITEKTID

Lae alla parimaid kontorite sisekujundusprojekte teinud sisearhitektide nimekiri, kellega meie koos töötame ja keda julgeme soovitada.