Kodusisustus

Meie poolt kodude jaoks valmistatavate toodete valikusse kuuluvad peamiselt köögimööbli osad, garderoobid, vannitoamööbel ja erinevat tüüpi kapid ning riiulid (sealhulgas TV-kappide lahendused). Mööbli joonised koostame kliendi soovi põhjal ja teostame seejärel vajalikud tööd, kasutades selleks kvaliteetseid materjale ja seadmeid. Millist tahes erilahendust teil vaja on, võtke meiega ühendust ning teeme selle koos ära!

Köögimööbel

Iga tänapäevase köögi uhkuseks on korralik tööpind ja/või laud, mis võivad kodu kohta nii mõnegi sõnumi edastada. Tänu mitmekülgsetele seadmetele ja suurele ulatusele kasutatavatele materjalidele saame garanteerida just teie soovidele vastava kuju, disaini ning mõõtmetega pinnad. Võimalikud on erinevast materjalist ja erineva viimistlusega pinnad liimpuidust laminaadini, värvilahendused heledatest toonidest tumedateni ja kaunistavad detailid erinevates toonides kantidest alates. Lisaks on võimalik kõiki materjale ühtlasi omavahel kombineerida.

Ent köök ei piirdu loomulikult vaid tööpinnaga. Üks meie tugevamaid külgi on kappide ja riiulite tootmine ning mis oleks köök ilma kappide-riiuliteta? Ka siin on piiriks vaid teie fantaasia ja meie poolt on võimalik kasutada väga erinevaid materjale ning leida riiulite, sahtlite ja uste valmistamiseks huvitavate materjalide kombinatsioone.

Kui teil peaks aga mõlkuma meeles midagi erilisemat, siis küsige julgesti peame koos nõu.

Küsi hinnapakkumist

Garderoobid

Tänapäeval ei ole enam vaja igasse tuppa suurt ja rasket seinakappi hankida, sest vajaduse nende järele on kaotanud moodsad garderoobisüsteemid. Sageli tundub elu ilma suure garderoobita juba suisa võimatu: tegemist on ülimalt vajaliku ja ruumi säästva lahendusega,
mis võimaldab endasse koondada uskumatu hulga riideid ja muud vajalikku. Toast või esikust liugustega eraldatud nišš on lisaks ka esteetiliselt kaunis ja sellele on võimalik anda kõigi eluruumidega sobituv kujundus.

Tänu projekteerimisel kasutatavale täpsele tarkvarale suudame teostada täpselt sisustatava ruumi mõõtmetega sobiva projekti, milles on võimalik kombineerida erineva suurusega riiuleid, korve, sahtleid jmt. Lähtuvalt teie soovidest valime koos materjalid, furnituuri ja kõikvõimalikud lisatarvikud (sahtlid, korvriiulid, tasapinnad) ning kujundame koostöös teie kodu jaoks parima lahenduse.

Vannitoamööbel

Kuigi vannituba võib näida kodu ühe kõige intiimsema osana, on seegi üks neist kohtadest kodus, kus on tänu mööblile võimalik oma maitset väljendada. Olgu seda siis võimalike külaliste või vaid enda perekonna tarbeks.

Meie valikust leiate kõik selleks vajaminevad materjalid ja koostöös teiega saame koostada igale ruumile vastava lahenduse. Mööbli seisukohalt on vannitoa oluline osa kindlasti valamukapp ja just siin leiavad meie kogemused parima lahenduse.

Lisaks valmistame ruumi vajaminevad riiulid ja aitame ka kõigi muude pindadega (sealhulgas laepinnad või peeglite juures olevad pinnad valgustite paigaldamiseks), pidades seejuures silmas vannitoa sageli niiskest õhust tulenevaid nõudeid.

TV-kapid

Juhtub harva, kui kaasaegse kodu elutoa üks keskseid elemente ei ole mõni suurem või väiksem televiisor või kodukino süsteem. Vältimaks segadust juhtmete, lisaseadmete ja plaatidega, on meilt võimalik tellida täpselt enda nõudmistest ja enda poolt kasutatavatest seadmetest sõltuvalt projekteeritud kapp või riiul televiisori juurde.

Aitab igal pool silma hakkavatest juhtmetest ja siin-seal laiali pillutatud plaatidest: koondage need meie valmistatud kappide abil kõik ühte kohta ja silma alt ära!

Muud tooted

Lisaks eelnevalt välja toodud kategooriatest, toodame mitut teist tüüpi mööblit. Olgu selleks mööbel elutuppa või magamistuppa – igat võimalikku tüüpi kapid, riiulid, voodite peatsid või kummutid. Omame suurt kogemust väga erinevat tüüpi materjalide, pindade ja kujundustega ning suudame kindlasti leida midagi, mis vastab kõigile teie soovidele. Lähtume isegi väikseima toote valmistamisel oma parimatest teadmistest, kasutame kvaliteetseid masinaid ja rakendame oskust leida lahendus isegi keerukaimatele probleemidele.

Küsi hinnapakkumist