Meist

Kodumaine mööblitootja Enima Trade OÜ on asutatud 2012. aastal eesmärgiga pakkuda oma klientidele kõike, mida ühelt selle valdkonna ettevõttelt eeldatakse ja enamgi – alates professionaalsest teenindusest ja läbi kogu protsessi kestvast koostööst kliendiga kuni parima kvaliteediga toote valmistamise ning paigalduseni.

Paneme oma tegevuses rõhku kaasaegsetele ja innovaatilistele lahendustele, et suuta täita tänaste klientide kõiki soove, mis sageli hõlmavad erinevate materjalide kombinatsioone ja tehnika kasutamist. Kliendi ülesandeks jääb vaid oma soovidele kuju anda ja need meile edastada – olgu need ideed, millised tahes, saame teie unistused teoks teha!

Kus mõni teine tootja võib hätta jääda või “haamri nurka visata”, leiame meie lahenduse ka kõige keerukamatele probleemidele!

Küsi hinnapakkumist

Kaasaegse sisseseadega tehas

Meie tehas asub Tallinna külje all Rae vallas Järveküla külas logistiliselt heas kohas: lisaks pealinna lähedusele möödub meie tehasest linnulennult vaid pooleteise kilomeetri kauguselt ka transpordi seisukohast ülitähtis Eesti lõuna- ning põhjaosa ühendav Tallinn-Tartu maantee.

Tehase ligikaudu 1000 ruutmeetri suurusele pinnale mahub suur hulk kvaliteetset ja kaasaegset tipptasemel tehnikat, mis võimaldab tulla vastu klientide kõikidele soovidele. Meie kümmekond töötajat kasutavad seadmeid kompaktsel, kuid piisavalt ruumikal pinnal, et võimaldada valmivate tööde kiiret ja optimaalset tootmist.

Lahendused seinast seina

Oma tegevuses keskendume kolmele suuremale tooterühmale: kodusisustus, avalik ruum ja HoReCa (hotellid, restoranid, toitlustus). Nii laia hulga erinevate valdkondade klientide soovide täitmise teeb võimalikuks kaks põhilist aspekti: meie kvaliteetsed ja väga mitmekülgset teenust pakkuda võimaldavad seadmed ning mööbli valmistamisse kirega suhtuvad töötajad.

Olgu selleks kodune köögimööbel, TV-kapid, suurte fuajeede ja vastuvõturuumide erimööbel või kaasaegsed baariletid ja restoranide terviklahendused, rakendame hea meelega oma oskusi ja teadmisi kõigi nende väga eriilmeliste ja erinevat väljakutset pakkuvate ülesannete lahendamisel ning paneme kokku igale vajadusele vastava kvaliteetse erilahenduse.

Leiame lahenduse mööbli tellimise kõigile etappidele: vastame kliendi päringule, sooritame eelnevad mõõtmised, koostame enne tootmise alustamist kliendi poolt kinnitatavad joonised ja vajadusel teostame montaažitööd ning paigaldame tellitud mööbli ettenähtud kohta.

Ehitades teie eluruumidesse kogu tuba või toa ühte seina katva garderoobisüsteemi või varustades mööbliga kogu teie büroo või toitlustusasutuse, suudame tõepoolest sõna otseses mõttes seinast seina lahendusi pakkuda!

Küsi hinnapakkumist