Paigaldus

Mööblit tellides on hea teada, et lisaks mööbli valmistamisele saame tootjana pakkuda valminud mööbli transpordi ja paigaldamise teenust. Seetõttu on Enima eesmärgiks tagada oma klientide kõigi võimalike soovide täitmine, pakkudes selleks muuhulgas ühtlasi täislahendust – lisaks tootmisele saame vajadusel aidata ka täpse paigaldusega.

Meie lahendus on mitmekülgne, keskendub paigalduse kõikidele etappidele ja arvestab nii kliendi kui ka ruumi spetsiifiliste vajadustega. Sarnaselt tootmisele on samamoodi paigalduse juures meie motoks tööde kvaliteetne teostamine.

Lisaks ei pea klient muretsema oma asukoha pärast, sest me teostame töid üle terve Eesti ning lisaks veel ka välismaal. Võtke julgelt meiega ühendust ja jõuame kindlasti ka asukoha osas kokkuleppele!

Ettevalmistus

Kõrge kvaliteedi tagamiseks panustame me mööbli tootmise ja paigaldamise käigus selle protsessi igasse etappi. Pärast seda, kui olete meiega ühendust võtnud, keskendume esmalt kõigi teie vajaduste väljaselgitamisele ja seejärel alustame ettevalmistustega.

Iga meie poolt vastuvõetud töö täitmisele eelneb kohapealne objekti põhjalik mõõdistamine koos kaasaegse laserskaneerimisega. See tagab projekti jooniste maksimaalse täpsuse ja on aluseks nii kõiki vajadusi arvestavale tootmisele kui ka hilisemale edukale paigaldusele.

Ilma eelneva mõõdistamiseta ei saaks me garanteerida toodetud mööbli täielikku sobivust kliendi ruumidega. Kasutades mõõtmise tulemuseks olevaid andmeid 3D-projekteerimises, saavad meie konstruktorid välistada kliendi meelerahu silmas pidades kõik paigalduses ette tulla võivad vead ja ootamatused.

Kõik ühest kohast

Et klient ei peaks millegi pärast muretsema, saame tellimuse vastuvõtmise ja täitmise järel aidata ühtlasi valminud mööbli montaažiga. Kindlustame meie poolt toodetud mööbli täieliku montaaži ja paigalduse koos transpordi ning kogu vajamineva materjaliga. Kuna kogu tootmisprotsess on kliendiga kooskõlastatud ja koht, kuhu mööbliesemed paigaldame, on eelnevalt üle mõõdetud, on paigaldus kiire ja sujuv.

Klient võib meie hoolde usaldada kogu mööbli valmimise ja säilitamise tsükli, sest kui kliendil peaks vastav vajadus tekkima, saame aidata ka järelhooldusega. Mööbli õige hooldamine vajab spetsiaalseid vahendeid ja selleks pakume näiteks erinevatele töö- ja tasapindade õlitamise või poleerimise teenust. Jätke kogu vaev meie kanda ja tundke rõõmu kvaliteetsest ning teie soove arvestades valminud kodumaisest mööblist!

Küsi hinnapakkumist