Kaasaegsed ja paindlikud mööblilahendused – Enima Trade

Privaatsuspoliitika

Isikuandmete vastutav töötleja on Enima Trade OÜ registrikoodiga 12333557, aadressiga Harju maakond, Kiili vald, Vaela küla, Kangru tee 17, 75413. Isikuandmeid töödeldakse sõlmitud kokkulepete ja lepingute täitmise eesmärgil või nõusoleku alusel. Isikuandmeid säilitatakse tähtajatult kuni nõusoleku tagasivõtmiseni.

Veebilehe küpsised

Küpsis on väike tekstifail, mis salvestatakse veebisaidi külastamisel Teie arvutisse või muusse seadmesse (näiteks telefoni). Tekstifail sisaldab teavet, mida kasutatakse kindla veebisaidi külastajate kasutajakogemuse parandamiseks. Küpsised võimaldavad meil tagada mugavama ja turvalisema kasutajakogemuse.

Kasutame:

1. Seansiküpsiseid. Salvestuvad üksnes ajutiselt veebilehe külastamise ajaks. Seansiküpsiseid kasutame statistika ja analüüsi jaoks.

2. Püsiküpsised salvestuvad mingiks kindlaks ajaperioodiks, mis võib olla 1 kuust 1 aastani, kuid soovi korral saate need ise seadmest kustutada. Püsiküpsised aitavad meil teenuseid kujundada ja parimat kasutuskogemust luua.

Kodulehekülg

Kui külastate meie kodulehekülge, on Teie kohta kogutavad ja säilitatavad andmed isiksustamata kujul. Me ei seo külastajaid isikut tuvastava teabega. Me vaatleme külastusstatistika saamiseks umbisikulisi külastusandmeid Google Analyticsi vahendusel näiteks selle kohta, millist kodulehe osa Te külastate ja kui kaua seal peatute, millisest piirkonnast Te meie kodulehekülge külastate, milliste kanalite vahendusel Te meie kodulehele tulite jm.

Isikuandmete saatmine

Koduleheküljel asuvate või kodulehelt mujale lingitud vormide täitmisel ja Enima Trade OÜ-le saatmisel kinnitate esitatud isikuandmete õigsust ning annate loa neid andmeid töödelda andmete kogumise eesmärgi täitmiseks vajalikus mahus või seni kuni andmete säilitamine on ajakohane.

Isikuandmete muutmine ja töötlemise nõusoleku tagasivõtmine

Igal isikul on õigus esitada enda kohta päring selgitamaks kas ja milliseid isikuandmeid on kogutud ning millisel eesmärgil Enima Trade OÜ neid töötleb. Isikuandmeid väljastades peame olema veendunud Teie isikusamasuses. Seetõttu peate päringu digitaalselt allkirjastama. Päring tuleb saata aadressil info@enima.ee. Päringule vastatakse 10 tööpäeva jooksul.

Igal isikul on õigus nõuda ebaõigete isikuandmete parandamist ja tagasi võtta enda isikuandmete töötlemise nõusolek (kui meil ei ole Teie isikuandmete kasutamiseks enam seaduslikku alust). Selleks tuleb saata meile vabas vormis taotlus aadressil info@enima.ee.

EESTI PARIMAD SISEARHITEKTID

Lae alla parimaid kontorite sisekujundusprojekte teinud sisearhitektide nimekiri, kellega meie koos töötame ja keda julgeme soovitada.