Kaasaegsed ja paindlikud mööblilahendused – Enima Trade

Herman Miller on üle 100-aastase ajalooga mööblifirma (asutatud 1905), mis pöörab suurt tähelepanu disainile, keskkonnale, ühiskondlikele teenustele ning oma klientide ja töötajate tervisele ja heaolule. 20. sajandi keskpaigaks oli Herman Milleri nimi muutunud „moodsa“ mööbli sünonüümiks. Legendaarsete disainerite George Nelsoni ning Charles ja Ray Eamesi abil sündisid ettevõttes tooted, millest kujunes tööstusdisaini klassika.

Tänapäeval pakub Herman Miller lisaks oma klassikalistele toodetele ja uuele disainile kodudes ka uuenduslikke lahendusi tervishoiuasutustes ning sellega seotud valdkondades.

Ettevõte kasutab uuenduslikke viise oma klientide organisatsioonide töö tulemuslikkuse edendamisel. Herman Miller keskendub disainile, mis aitab probleeme lahendada, samal ajal pakkudes praktilisust ning silmailu. Näiteks, kas mugav tool võib aidata kontoristressist üle saada ning suurendada produktiivsust? Lühike vastus on jah! 

ENIM MÜÜDUD TOOTED EESTIS

Herman Milleri enim müüdud tooted Eestis on Aeron ja SAYL töötoolid. Kõikidele Herman Milleri toodetele on garantii 12 aastat!

Aeron toote kirjeldus:

Maailma parim töötool Aeron, firmalt Herman Miller – legend aastast 1994. Aeron on saavutanud staatuse, mille sarnast pole ühelgi teisel töötoolil maailmas, teda loetakse kaasaegse ergonoomilise töötooli etaloniks, ta on New York’i Moodsa Kunsti Muuseumi tööstusdisaini osakonna püsieksponentide hulgas.

Istme ja seljatoe sünkroonliikumisega mehhanism, 4 erinevat kiikepiiraja positsiooni, 3-s suunas liikuvad käetoed, seljaosa sakraal ja nimmetoe toestus PostureFit. Istme ja seljatoe patenteeritud võrk-struktuur, mis tagab selja ja istmiku ühtlase toestuse, samas laseb nahal hingata ja kehal vajalikes kohtades liikuda. 3 suurust toole.

Võimalus tellida erinevaid viimistlusi metall-, plastik- ja võrkosadele.

SAYL töötool:

SAYL’is on esimesena maailmas täistoega vetruv seljatugi, mis on sõna otseses mõttes raamideta. Toolis kasutatakse 3D IntelligentTM tehnoloogiat, seljatoel pole tugevaid servasid, sellega annab ta kasutajale täieliku liikumisvabaduse ja ergonoomilise toe.

HERMAN MILLER UURING

Ajakiri Times nimetab Cosm tooli 2019 aasta 100 parima leiutise hulka. Seda just tänu auto-harmonic automaatsele kaldemehhanismile, mis reageerib inimese kehakaalule ja erilise istmevõrgu (Suspension) tõttu. See on suur tunnustus tooli loonud disainifirmale Studio 7,5.

EESTI PARIMAD SISEARHITEKTID

Lae alla parimaid kontorite sisekujundusprojekte teinud sisearhitektide nimekiri, kellega meie koos töötame ja keda julgeme soovitada.