Kaasaegsed ja paindlikud mööblilahendused – Enima Trade

TOOTMISE ETAPID

Pärast kliendi soovide teada saamist ja vajaduste kõigi nüansside välja selgitamist alustame tootmist eelneva mõõdistamisega: enne töödega peale hakkamist käime võimalusel alati kohapeal ja sooritame lõpptulemuse kvaliteedi ja täpsuse tagamiseks üksikasjalikult kõik vajaminevad mõõtmised. Tänu laserskaneerimisele on võimalik projekti täpse täitmise ja vigade vältimisega juba selles faasis algust teha.

Kõik tooted joonestab valmis meie konstruktor ja tänu tootmises kasutatavate seadmetega ühendatud tootmise 3D-tarkvarale, valmib töö kiiresti ning vigadeta: kuna oluline osa protsessile kuluvast ajast kulub projekteerimisele, ja seejuures kasutame 3D-lähenemist, on sel viisil võimalik vältida ootamatusi tootmises ja võimalikke vigu ennetada. See on meie tõhusa tootmisprotsessi alus.

Garanteerimaks lõpptulemuse vastavust kliendi soovidele ja ennetamaks võimalikke hilisemaid probleeme, saadame enne projekti töösse minemist kliendile kinnitamiseks kõik täpsed tootmisjoonised. Seejärel teeme kas kliendi soovidest lähtuvad muudatused või saame juba projekti töösse anda. Tegelikku tootmist alustamegi alati alles pärast seda, kui klient on tootmisjoonistega tutvunud ja need heaks kiitnud.

Pärast tootmisprotsessi lõppu on tooted pakitud ja paigaldamiseks valmis – korraldame ka nende transpordi ja montaaži kliendi asukohas

ALLHANKED

Tänu oma suurele tootmisvõimekusele teostame töid ka allhankena. Seejuures saame oma vaba ressurssi pakkuda väga erinevatele ettevõtetele: nii suurematele ettevõtetele, kellel jääb lihtsalt puudu võimekusest, kui ka teisalt saame tänu oma headele kaasaegsetele seadmetele ja olemasolevale ressursile osutada teenuseid neile väiksematele ettevõtetele, kel ehk ei ole kõiki vajalikke seadmeid.

Allhanke korras saame muuhulgas aidata järgnevate teenustega:

  • lahtilõikus
  • detailide puurimine
  • freesimine
  • detailide pressimine


Tegemist ei ole teenuste lõpliku nimekirjaga. Seega, kui te vajate kas ajutiselt täiendavat töövõimekust või kui teie seadmete hulgas puudub mõni konkreetne masin, võtke meiega ühendust ja aitame teid hädast välja!

lightbulb

LAHENDUSED ARHITEKTIDELE

KAASAEGNE TOOTMINE

PERSONAALNE LÄHENEMINE

KÕRGE KVALITEET

PROFESSIONAALSUS

EESTI PARIMAD SISEARHITEKTID

Lae alla parimaid kontorite sisekujundusprojekte teinud sisearhitektide nimekiri, kellega meie koos töötame ja keda julgeme soovitada.