Kaasaegsed ja paindlikud mööblilahendused – Enima Trade

AGM Sisustus alustas tegevust 1994. aastal Itaalia kontoritoolide maaletoojana. Toodete valikus on kontori, kohviku ja ühiskondlike ruumide toolid ja mööbel, pakkudes laias valikus nii omatoodangut kui importtooteid.

Lisaks eesmärgile pakkuda klientidele parima hinna- ja kvaliteedisuhtega tooteid, kiiret teenust, mugavat ja lihtsat ostmist, on eriline tähelepanu pööratud nii kvaliteedile kui tervisliku töökoha loomisele ja ka järelhooldusele, juhul, kui peaks probleeme ilmnema – reageerimine toimub koheselt, võimalusega pakkuda ühtlasi asendustooted.

AGM Sisustuse kvaliteedijuhtimissüsteem vastab ISO 9001:2000 standardi nõuetele ja akustilistile  sirmidele on omistatud C klassi sertifikaadi.

Kogu büroo-, kohviku-, kooli-, saali-, kodu- ja mistahes ruumide interjööri võimalikke lahendusi pakutakse disaineri poolt koos erinevate materjali lahendustega. Transpordi ja montaaži teenust osutatakse üle kogu Eesti.

AGM Sisustus on ainuke ettevõte Eestis, kes valmistab ise kontoritoole. Toodangu hulka kuuluvad nii juhi-, töö,- kui ka klienditoolid. Tootmine on väga paindlik ja efektiivne, toolide valmistamine ja komplekteerimine toimub vastavalt kliendi soovile.

Toodetele antakse garantii 3-ks aastaks!

AGM Sisustuse klientideks on ettevõtted, kes eelistavad kõrget kvaliteeti võimalust luua isikupärast toodet ja seda kõike vaid 2-3 nädalase küllalt kiire tarneaja ning mõistliku hinnaga!

ELEKTRILINE TÖÖLAUD

Pikad tööpäevad töölaua taga nõuavad häid töötingimusi, et inimese keha koormusele hästi vastu peaks. Lisaks ergonoomilisele töötoolile, mis selga hästi toestab, on üha enam nõudlust kõrguse reguleerimisega töölauale. Kolmandik päevast võiks töölaua taga seista, kolmandik istuda ja ideaalis ka kolmanda osa päevast poolpüsti asendis töötada. See annab erinevatele lihastele koormust ja hoiab füüsise korras. Reguleeritava kõrgusega laudu võib tellida erinevas mõõdus vastavalt vajadusele, erineva dekooriga – ühevärvilised või puidumustriga, lauajalgade värve on kolm: must, valge ja hall. Lauajalad on kahemootorilised, 4-mäluga, vastupidavad, garantii 5-ks aastaks.

EESTI PARIMAD SISEARHITEKTID

Lae alla parimaid kontorite sisekujundusprojekte teinud sisearhitektide nimekiri, kellega meie koos töötame ja keda julgeme soovitada.