Kaasaegsed ja paindlikud mööblilahendused – Enima Trade

AVALIKUD RUUMID

Omame mitmekülgset kogemust väga erinevate avaliku ruumiga seotud tellimuste täitmisel. Pannes oma töös rõhku kaasaegsetele ja innovaatilistele lahendustele, oleme keskendunud just klientide erilistest vajadustest tulenevate soovide lahendamisele – sinna, kus standardsed tooted jäävad hätta ja oma rolli täita ei suuda, projekteerime täiuslikult sobiva ainulaadse erilahenduse.

Avalikes ruumides, näiteks büroohoonetes, on oma kindlad alad, kus  erilahendusi on kõige sagedamini vaja. Tihti on sellisteks ruumideks, kus standardsetest lahendusest ei piisa, kahed väga erineva otstarbega ruumid – fuajeed ja puhkealad.

PUHKERUUMID & PUHKEALAD

Teine oluline avaliku ruumi valdkond on eelnevast mõnevõrra privaatsem ja see jääb sageli tavakülastaja eest varjatuks, kuna lisaks klientide heaolule on ettevõttel vaieldamatult oluline mõelda ka oma töötajatele: kuidas neid motiveerida ja terve tööpäeva vältel produktiivsena hoida.

Seetõttu oleme valmis koostöös teiega leidma teie ruumidesse vastava lahenduse, kus vaid loovus on piiriks. Olgu selleks mitmeotstarbelised pinnad, mida saab kasutada nii koosoleku pidamiseks kui lõõgastumiseks.

Kontori vajaduste hulka kuulub ka köök ja/või söögiruum. Toodame nii kapid, tööpinnad, toolid, lauad kui ka pehme mööbli: just nii, nagu teie kontoris on tarvis.

FUAJEED & VASTUVÕTURUUMID

Fuajees kasutatav erimööbel ei pea siiski piirduma vaid efektse letiga. Suudame pakkuda ainulaadset ja just teie ruumiga sobivat lahendust, mis hõlmab kõiki erinevaid mööbliesemeid, sealhulgas ruumi eripärasusi ja nišše arvestavat pehmet mööblit – seega kõike, kus on vaja tellimuse põhjal valminud mööblit.

Sarnaselt fuajeedele, kannab olulist rolli kontorites sekretäri laud – üks esimesi asju, mis sisenedes hakkab silma. Seejuures tasub erilahendusele mõelda büroo vastuvõturuumis, kus lisaks lauale on oluline koht ka muul mööblil (lauad, toolid ja pehme mööbel) – see on hea võimalus ootavatele klientidele muljet avaldada ja eesootavale kohtumisele toon anda.

EESTI PARIMAD SISEARHITEKTID

Lae alla parimaid kontorite sisekujundusprojekte teinud sisearhitektide nimekiri, kellega meie koos töötame ja keda julgeme soovitada.