Kaasaegsed ja paindlikud mööblilahendused – Enima Trade

Baarilett – restorani, kohviku või baari süda

Olgu selleks restoran või kohvik, baar või pubi, märgatakse nendesse ruumidesse sisenemisel sageli esimese asjana just letti – suurt pinda, mis sageli annab edasi restorani ideed ja kujundust ning on seega väga oluline element söögi- või joogikoha kuvandi loomisel.

Baarilett on iga restorani, kohviku või mistahes muu söögi- või joogikoha süda! Sellest tulenevalt on pinda sisustades ja kavandades oluline mõelda baarileti rolli peale: kas tegemist peaks olema kohaga, kuhu vaid jooke tõsta või on sellel suurem tähendus ja roll täita? Loomulikult võiks kesksel kohal asuv lett olla ka paik muude funktsioonide täitmiseks alates kassasüsteemidest kuni tellimuste vastuvõtmisel ja täitmisel kaasaegsete IT-lahendusteni välja. Kui teil on mõni utoopilisena tunduv mõte, mille töötamises ja teostatavuses te kahtlete, siis palun võtke meiega ühendust ja te võite olla täiesti kindel, et leiame üheskoos väga hästi toimivad lahendused, millest olete unistanud.

 

SAAME KÕIGEGA HAKKAMA

Ükski söögiasutus ei toimi vaid baarileti najal. Iga restoran, baar või kohvik vajab ka muud mööblit, olgu selleks siis kõva või pehme mööbel.

Meie poolt tehtud tööd on hõlmanud kõike – alates laudadest, istumisaladest, sohvadest kuni dekoratiivsete seinaplaatide, lettide ning valamulaudadeni välja. Stiilne ja isikupärane söögisaal? Hubane kaasaegse pehme mööbliga istumisnurk? Ainulaadse disainiga baaripukid? Teeme ära!

AUDITOORIUMID

Auditooriumi toolide valmistamisel oleme kasutanud erinevat tüüpi materjale – peamiselt metallraami ja kasevineeri, mis on viimistletud peitsi ja lakiga. Iste ja seljatugi on polsterdatud ning kaetud vastupidava kangaga – soovi korral võivad need olla ka erivärvi. Toolide seljatoele on võimalus kinnitada  nii-öelda “postkasti tüüpi” metallist mehhanismiga kirjutuslaudu, mille laua osa on valmistatud lamineeritud vineerist.

EESTI PARIMAD SISEARHITEKTID

Lae alla parimaid kontorite sisekujundusprojekte teinud sisearhitektide nimekiri, kellega meie koos töötame ja keda julgeme soovitada.