Kaasaegsed ja paindlikud mööblilahendused – Enima Trade

SIRMID KONTORISSE ENIMALT

See on tulnud meie klientidele sageli uudisena, et meie juures saab toota ka pehmet mööblit. Vastavad masinad ja oskused on meil olemas oma majas ja pehmemööbel valmib siinsamas, Kangru teel.

Lisaks tumbadele ja diivanitele oleme viimasel ajal tootnud oma klientidele ka sirme sobiva kuju, kanga ja värvitooniga.

Sirmid kui eraldajad on kontorites sageli asendamatud, pakkudes privaatsust ja summutades heli. Suudame teha Teile sobivas suuruses sirme nii põrandale kui laua külge. Sirmide mõõdud, kuju, kangas ja värvitoonid sõltuvad Teie soovidest ja eelistusest.

Tumehall sirm laua külge valmis kliendi soovil juba nende kontoris olemasolevate laudade külge. Kinnituseks kruvi ja paigaldamine kõigile jõukohane.

Helehall sirm põrandale toetub soliidsetele mustadele jalgadele ja vaatamata oma õhulisele väljanägemisele on ta toekas ja vastupidav.

Võtke meiega ühendust!

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privaatsuspoliitika.

EESTI PARIMAD SISEARHITEKTID

Lae alla parimaid kontorite sisekujundusprojekte teinud sisearhitektide nimekiri, kellega meie koos töötame ja keda julgeme soovitada.